Coronaprikken 2023

Corona vaccinatie 2023

Vanaf 2 oktober 2023 kunnen mensen die een hoger risico lopen om ernstig ziek te worden door corona weer een coronaprik halen. Dit geldt o.a voor 60-plussers en zwangeren en ook voor zorgmedewerkers met direct patiënt en/of cliëntcontact.

Mensen van 60 jaar en ouder ontvangen vanaf 19 september een uitnodigingsbrief voor de coronaprik van het RIVM. Mensen van 18 jaar tot en met 59 jaar die jaarlijks worden uitgenodigd voor de griepprik, zorgmedewerkers en zwangeren krijgen geen uitnodigingsbrief. Zij kunnen vanaf half oktober zelf een afspraak maken bij de GGD via planjeprik.nl of 0800 7070.

De coronaprik wordt gegeven door de GGD met het meest actueel beschikbare vaccin. Dit zogeheten XBB-vaccin kent de best beschikbare bescherming tegen de huidige varianten van het coronavirus.

Lees meer over de coronaprikken op de website van de Rijksoverheid.

Nieuwsoverzicht

Nieuw systeem: Praktijken één dag gesloten en online diensten niet beschikbaar. 

De huisartspraktijken op Boomstede en Spechtenkamp stappen beide over naar een nieuw computersysteem. Tijdens ...
Verder lezen

RS-virus vaccinatie voor baby’s <6 maanden

Sinds 1 april is het in Nederland mogelijk om je baby te laten vaccineren ...
Verder lezen

Medische verklaring nodig?

Een medische verklaring (of geneeskundige verklaring) beoordeelt of iemand in staat is om te ...
Verder lezen
GCM_Logo_WIT_250x100

De Stichting GezondheidsCentra Maarssenbroek GCM staat garant voor kwalitatieve eerstelijnsgezondheidszorg in Maarssenbroek. GCM biedt eerstelijnszorg onder één dak: GCM Huisartsen, GCM Fysiotherapie en GCM Verloskunde

Locaties

GCM Boomstede
Boomstede 204
3608 AK Maarssen


GCM Spechtenkamp

Spechtenkamp 233 A
3607 KN Maarssen